Naše
projekty

Nemáme jen truhlářství. Sérioffka je systém variabilních nábytkových skříněk, které umožňují vytvořit jedinečný a osobitý prostor. Projekt Nařež si sám přináší revoluční způsob, jak si přizpůsobit domov pomocí nábytkových dílců a desek na míru.

Variabilní nábytkové skříňky pro každý prostor

Sérioffka nabízí jedinečnou možnost vytvořit si osobitý a nadčasový prostor díky originálnímu systému variabilních skříněk a komod, které si můžete velmi jednoduše nakombinovat, seskládat a měnit až do samé dokonalosti podle vašeho vkusu.

Web projektu

Rozměry skříněk jsou sice typizované, ale pokud potřebujete nějaký rozměr upravit Vašim preferencím, neváhejte se na nás obrátit! Nízká skříňka = 450 x 400 x 400 mm  |  Horní deska na nízkou skříňku = 450–2700 x 400 x 18 mm  |  Otevřená nebo zavřená věž ve variantě se třemi nebo čtyřmi policemi = 300 x 400 x 2000 mm

Při výrobě používáme materiály a technologie potvrzující západní kvalitu i severský minimalismus. Kování společnosti Blum jsou konstruována tak, aby vydržela po celou dobu životnosti nábytku. Nábytkové dílce se skládají z přírodní dubové a ořechové dýhy a barevné dekory z manufaktur Rehau, Egger a Niemann, které jsou odolné vůči otiskům prstů, poškrábání, chemickým činidlům a UV záření.

Nařežte si lamino desky, ABS hrany, jak potřebujete

Už nemusíte čekat na truhláře nebo ztrácet čas v hobby marketech. Vyberte si dekor, zadejte rozměr a my vám připravíme nábytkové dílce, které doručí kurýr až domů.

Web projektu

Poskytujeme i službu olepování hran dílců odolnými ABS hranami. Díky tomu získávají dílce dokonalý vzhled a zároveň zvýšenou odolnost. S naším sortimentem se otevírá široká škála možností. Poskytujeme vám bohatou paletu dílců a variací, abyste mohli plně naplnit svou tvůrčí vizi. Navíc naše strojové formátování zajišťuje precizní řezání dílců na rozměry podle vašich požadavků.

Ušetřete čas a stres s naší jednoduchou objednávkou přímo online. Už nemusíte jezdit do hobby marketů, vše máte po ruce pohodlně z domova. U nás zaručujeme nejen kvalitu, ale i rychlost. Každá objednávka je pečlivě zpracována a doručena až k vašim dveřím do 7 dní. Svou objednávku vyzvednout přímo na naší provozovně v Truhlářství Kamil Vedral s.r.o. v Odrovicích. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.