25 let
zkušeností

Za dobu více než dvou dekád jsme se setkali s celou řadou rozmanitých zakázek v privátním sektoru i při rozsáhlých B2B projektech. A proto se na nás neváhejte obrátit s jakoukoliv poptávkou!

Perfektní kvalita

Díky prověřených dodavatelů Vám můžeme nabídnout širokou škálu produktů určených přesně pro Váš investorský záměr. Od cenově dostupných lamino desek až po unikátní kamenné dýhy při čemž vždy dbáme na dlouhodobé užívání.

Nové technologie

V posledních letech jsme investovali do automatizace truhlářské dílny, kterou se snažíme neustále inovovat a posouvat tak celý proces zakázkové truhlařiny o další úroveň výš. Přijeďte se k nám na to podívat.

Vizualizace

Pokud máte již hotový návrh od architekta či designéra neváhejte nám ho zaslat pro nezávaznou cenovou nabídku. Pokud ho nemáte, nezoufejte, náš tým vám vytvoří PDF prezentaci, podle které můžete vyladit každý kout vašeho bydlení.

Pracujeme jen s nejlepšími značkami technologií

Naše vize a záruka

Naše truhlářství se odjakživa zakládá na poctivé práci a neuhýbáme z nastaveného směru. Věříme, že pevné vztahy s dodavateli, důvěra zákazníků a kvalitní materiály jsou klíčem k úspěchu. Naší vizí je pokračovat v této tradici a neustále zdokonalovat naše řemeslo, abychom vám mohli přinášet jedinečné výrobky, které vydrží po generace. Společně budujeme budoucnost, kde poctivá práce a vášeň pro dřevo zůstávají na prvním místě.

Kamil Vedral jednatel společnosti

Jak u nás probíhá
zakázka?

Úvodní schůzka

Společně projedeme Vaše podklady a přání. Ke každé zakázce přistupujeme stejně, ať už se jedná o jednoduchou vestavěnou skříň nebo vybavení celého domu.

Tvorba návrhů a cenových nabídek

Po odsouhlasení grafického podoby Vašeho interiéru přistoupíme ke tvorbě cenových nabídek. Ve většině případů připravujeme dvě až tři varianty cenových nabídek, aby zákazník viděl cenové kategorie jednotlivých materiálů a bez tlaku se tak mohl rozhodnout, jaká cesta pro něj bude nejlepší, protože není bílá lesklá jako bílá lesklá.

Výroba a montáž

Po odsouhlasení cenové nabídky přichází přesné zaměření v místě realizace a následuje výroba jednotlivých částí Vaší zakázky. U nás na dílně vše vyzkoušíme, zkontrolujeme, poctivě zabalíme a jako poslední krok vyšleme naše montážníky k vám.

Sjednejte si schůzku nebo se zeptejte

Filip Vedral

poradenství a technologie

Nejlepší výrobní stroje a díly

V truhlářství využíváme moderní technologie, které zahrnují automatizaci výroby a špičkové stroje. Používáme například velkoplošnou pilu nebo CNC obráběcí centrum, jenž umožňuje precizní opracování dílců a úsporu času. Díky těmto technologiím můžeme zaručit vysokou kvalitu a přesnost našich výrobků​.

Více o nás

Kvalitní olepovačka hran s předfrézem HOLZHER AURIGA 1308XL Power pro kompletní opracování hran včetně předfézování a podélného zaoblení rohů. Dokonale čisté opracování hrany. Naše olepovačka hran dokáže olepovat, jak standardním lepidlem EVA, tak i lepidlem PUR vhodným například od kuchyní nebo koupelen.

Poslední krok před kompletací! Do obráběcího stroje vkládáme již připravené nábytkové dílce, které lze ofrézovat ze všech 4 stran, vrtat do plochy i hran a řezat pilkou. Další možností je stroj osadit agregátem pro výrobu dveří včetně zadlabání zámku a pantů Tectus nebo jiného kování. Kromě precizního opracování, tak stroj přináší i úsporu času až 25% oproti ručnímu zpracování truhlářem.